רסטרטו ייבוא ושיווק

רסטרטו‭ ‬יבוא‭ ‬ושיווק‭ ‬בע"מ‭ ‬היא‭ ‬אחת‭ ‬מיבואניות‭ ‬המזון‭ ‬המובילות‭ ‬בישראל‭ ‬המתמחה‭ ‬ביבוא, ‬הפצה‭ ‬ושיווק‭ ‬של‭ ‬חומרי‭ ‬גלם‭ ‬איכותיים, ‬מוצרים‭ ‬מוגמרים‭ ‬וציוד‭ ‬לשוק‭ ‬המקצועי והקמעונאי. ‬רסטרטו‭ ‬מתמחה‭ ‬ביבוא‭ ‬חומרי‭ ‬הגלם‭ ‬הטובים‭ ‬ביותר‭ ‬לצד‭ ‬הנגשת‭ ‬שיטות‭ ‬בישול‭ ‬ומגמות‭ ‬קולינריות‭ ‬מרחבי‭ ‬העולם‭.‬

אנו מאמינים שחומרי גלם איכותיים מתחברים למסורת וסביבה בו הם נוצרו. אנו בוחנים מסורת קולינרית דרך המותגים איתם אנו עובדים, מבקרים במפעלים, לומדים ומבינים את ייחודם ומדוע הם הטובים ביותר בתחומם. בסופו של דבר, הצרכן הסופי נהנה מחוויה קולינרית ביתית ברמה של מסעדה.

Ristretto at home

המעדנייה האינטרנטית שלנו קמה כדי שיהיה לכם נוח וקל להזמין את המוצרים שאתם אוהבים ישירות לביתכם ולמלא את המזווה שלכם במוצרים הטובים ביותר שיש.

בנוסף לחנות, האתר שלנו מספק לכם כתבות על המותגים כדי שתוכלו להבין את הייחוד שלהם ומתכונים נהדרים שפותחו ע״י אנשי מקצוע שלנו במיוחד עבור האתר.

אנו כאן לתת לכם חוויה שלמה, משלב הקנייה ועד השלב בו אתם מבשלים עם המוצרים שלנו. נשמח לענות על כל שאלה שעולה לכם במייל info@ristrettoathome.co.il

בברכה,
צוות האתר